Medové snídaně

Dobrých zpráv není nikdy dost..dnes nám přišla zpráva o tom, že na základě naší přihlášky jsme byli přijati do programu Medové snídaně:
Vážení přátelé Medových snídaní,
s potěšením si vám dovolujeme oznámit, že vaše škola, či školka byla vybrána k účasti na projektu Medové snídaně 2020.
Ve druhé polovině srpna 2020 bude vaše vzdělávací zařízení osloveno pořadatelskou organizací SOUV – Včelařské vzdělávací centrum, o. p. s. Nasavrky za účelem sjednání konkrétního data návštěvy Medových snídaní ve vaší škole.
Projekt je podporován Ministerstvem zemědělství a je pro děti zdarma a jeho cílem je propagace zdravého životního stylu, správných stravovacích návyků, medu jako potraviny i medu jako léku. Medové snídaně představují dětem včely jako zajímavé živé tvory, objasňují jejich význam pro přírodu i život člověka v konsekventních skutečnostech. Samozřejmostí je ochutnávka medové snídaně – chléb s máslem a medem. Více info na medovesnidane.cz
Naši žáci se tak mají nač těšit ?