Dejme do pohybu nepotřebné elektro a baterie

Během měsíců ledna a února se žáci naší školy v rámci soutěže Recyklohraní zapojili do plnění úkolu s názvem Dejme do pohybu nepotřebné elektro a baterie, který byl, jak již název nepovídá, zaměřen na třídění a recyklaci baterií a elektrospotřebičů.

Žáci se do plnění úkolu zapojili s elánem a nadšením, vyráběli sběrné nádoby na baterie a elektro, věnovali se i deskové hře Recyklační člověče nezlob se, vyplňovali pracovní listy zaměřené na recyklaci, povídali si o tom, jaké suroviny baterie a elektrospotřebiče obsahují a proč je důležité je třídit a následně recyklovat.

Za splnění úkolu naše škola obdržela poděkování i body do celostátní soutěže Recyklohraní: Poděkování za splnění úkolu Recyklační výzva Dejme do pohybu nepotřebné elektro a baterie

Fotografie najdete na https://zsusov.cz/fotogalerie/dejme-do-pohybu-nepotrebne-elektro-a-baterie/