Příměstské tábory

Počty přihlášených žáků ke dni 24.5.2021:

1. Úsov pod bleskem fotoaparátů 3 přihlášení žáci Prozatím nesplněna podmínka min. 5 přihlášených.
2. Letní tvořeníčko 2 přihlášení žáci Prozatím nesplněna podmínka min. 5 přihlášených.
3. Vodácký 10 přihlášených žáků Kapacita naplněna !
4. Pirátská dobrodružství 20 přihlášených žáků Kapacita naplněna !
5. Sportovní dovádění 3 přihlášení žáci Prozatím nesplněna podmínka min. 5 přihlášených.
6. My jsme malí chovatelé 17 přihlášených žáků Je možnost dodatečného přihlášení 3 dětí, tábor se uskuteční.
7. Indiánská dobrodružství 14 přihlášených žáků Je možnost dodatečného přihlášení 6 dětí, tábor se uskuteční.
8. Kolo jede okolo 6 přihlášených žáků Je možnost dodatečného přihlášení, tábor se uskuteční.

Tábory č.1, 2 a 5 prozatím nesplňují minimální naplněnost 5 přihlášených, proto pokud se nepřihlásí další žáci, nebudou se moci uskutečnit.

Ostatní tábory se uskuteční s tím, že na tábory, kde není naplněna kapacita, se lze ještě přihlásit.

Rodiče přihlášených žáků budou v nejbližší době informováni e-mailem o důležitých skutečnostech k táborům.

PLAKÁTY k jednotlivým turnusům:

Přihláška: Přihláška na příměstský tábor

Přílohy:

Příloha č. 1 Potvrzení o postavení podpořené osoby na trhu práce

Příloha č. 2 Žádost o potvrzení z ČSSZ

Příloha č. 3 Prohlášení o bezinfekčnosti

Příměstské tábory jsou realizovány v rámci projektu Pečujeme o děti na ZŠ v Úsově s reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_107/0016399, který je spolufinancován Evropskou unií a státním rozpočtem České republiky

Doba realizace projektu: 1. 9. 2020 – 30. 11. 2022