Příměstské tábory

Ve středu 27.10. se na naší škole konal podzimní příměstský tábor Masterchef/pohybem ke zdraví.

Hned po příchodu dětí na tábor se soutěžilo v různých logických a dovednostních soutěžích, včetně hry Bingo.

Každý účastník obdržel kuchařskou čepici, kterou si mohl pomalovat a popsat. Dále se děti dozvěděly, jak se slušně chovat v restauraci a jaká jsou pravidla správného stolování. Poté už započalo samotné kulinářské umění. Musím vyzvednout fakt, že dětští účastníci byli opravdu šikovní a Zdeněk Pohlreich apod. by se měli bát o svá místa. Od škrábání brambor, obalování masa až po úklid kuchyně vše zvládnuto na jedničku. A oběd vykouzlen raz dva. Menu kuřecí řízek s bramborem a kompotem by uspělo i v pořadu Prostřeno za 10 bodů.
Po krátké relaxaci, jsme se přesunuli do školní tělocvičny, kde nám byl představen sport, a to házená. Dorosteneckým hráčem Sebastianem K. z klubu HC Zubří, byla představena pravidla tohoto sportu a různé techniky střelby míče na bránu a na závěr proběhl i  turnaj. Děti to moc bavilo. Udělali jsme si i opičí dráhu, takže kalorie z řízků jsme poctivě dali pryč.
Za všechnu snahu, práci a hezké chování, byl každý účastník odměněn diplomem, sladkostmi a řádem zlaté vařečky.
Přeji všem pevné zdraví a na další tábory se těší vychovatel Marcel Kunert.

Přihláška: Přihláška na příměstský tábor

Přílohy:

Příloha č. 1 Potvrzení o postavení podpořené osoby na trhu práce

Příloha č. 2 Žádost o potvrzení z ČSSZ

Příloha č. 3 Prohlášení o bezinfekčnosti

PLAKÁTY k jednotlivým turnusům:

Přihláška: Přihláška na příměstský tábor

Přílohy:

Příloha č. 1 Potvrzení o postavení podpořené osoby na trhu práce

Příloha č. 2 Žádost o potvrzení z ČSSZ

Příloha č. 3 Prohlášení o bezinfekčnosti

Příměstské tábory jsou realizovány v rámci projektu Pečujeme o děti na ZŠ v Úsově s reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_107/0016399, který je spolufinancován Evropskou unií a státním rozpočtem České republiky