Příměstské tábory

INFORMACE O PROZATÍMNÍ NAPLNĚNOSTI PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ K 1.6.2022:

Cesta kolem světa: 8x

Indiánské léto: 8x

Vodácký: 7x

Chovatelský II: 11x

Odvážná Vaiana: 8x

Pravěká dobrodružství: 6x

Turistický: 3x

Vzhledem k volným místům na táborech (naplňují se až do počtu 20 dětí) prodlužujeme možnost přihlášení do pondělí 6.6.2022!

Přihláška na příměstský tábor

Příloha č. 4 Čestné prohlášení – vazba na trh práce

NÁPLNĚ PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ NAJDETE ZDE:

1. Cesta kolem světa
  2. Indiánské léto
  3. Vodácký
  4. Chovatelský II
  5. Odvážná Vaiana
  6. Pravěká dobrodružství
  7. Turistický

Příloha č. 3 Prohlášení o bezinfekčnosti

Ve středu 27.10. se na naší škole konal podzimní příměstský tábor Masterchef/pohybem ke zdraví.

Hned po příchodu dětí na tábor se soutěžilo v různých logických a dovednostních soutěžích, včetně hry Bingo.

Každý účastník obdržel kuchařskou čepici, kterou si mohl pomalovat a popsat. Dále se děti dozvěděly, jak se slušně chovat v restauraci a jaká jsou pravidla správného stolování. Poté už započalo samotné kulinářské umění. Musím vyzvednout fakt, že dětští účastníci byli opravdu šikovní a Zdeněk Pohlreich apod. by se měli bát o svá místa. Od škrábání brambor, obalování masa až po úklid kuchyně vše zvládnuto na jedničku. A oběd vykouzlen raz dva. Menu kuřecí řízek s bramborem a kompotem by uspělo i v pořadu Prostřeno za 10 bodů.
Po krátké relaxaci, jsme se přesunuli do školní tělocvičny, kde nám byl představen sport, a to házená. Dorosteneckým hráčem Sebastianem K. z klubu HC Zubří, byla představena pravidla tohoto sportu a různé techniky střelby míče na bránu a na závěr proběhl i  turnaj. Děti to moc bavilo. Udělali jsme si i opičí dráhu, takže kalorie z řízků jsme poctivě dali pryč.
Za všechnu snahu, práci a hezké chování, byl každý účastník odměněn diplomem, sladkostmi a řádem zlaté vařečky.
Přeji všem pevné zdraví a na další tábory se těší vychovatel Marcel Kunert.

Příloha č. 3 Prohlášení o bezinfekčnosti

PLAKÁTY k jednotlivým turnusům:

Příloha č. 3 Prohlášení o bezinfekčnosti

Příměstské tábory jsou realizovány v rámci projektu Pečujeme o děti na ZŠ v Úsově s reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_107/0016399, který je spolufinancován Evropskou unií a státním rozpočtem České republiky

Doba realizace projektu: 1. 9. 2020 – 30. 11. 2022