Dětský klub

AŤ SI HOLKA, NEBO KLUK,

PŘIVÍTÁ TĚ NA ZŠ ÚSOV DĚTSKÝ KLUB!

Vážení rodiče, milí žáci,

Na začátku školního roku jsme Vám představili jednu z novinek na naší škole a tou je vznik DĚTSKÉHO KLUBU v rámci projektu Pečujeme o děti na ZŠ v Úsově.

Hlavním cílem tohoto projektu, jako desítek dalších v ČR, je zvýšit zapojení škol do řešení problémů s nezaměstnaností. Ke zlepšení podmínek pro nalezení a udržení si zaměstnání rodičů žáků dochází prostřednictvím založení a provozování dětských klubů.
Tyto kluby doplňují chybějící kapacitu stávajících školních družin a dobu provozu přizpůsobují pracovním závazkům rodičů.

Pracujete na směny a potřebujete, aby bylo ráno o dítě postaráno? Nebo naopak potřebujete zůstat v zaměstnání déle? NEVADÍ! Je tu přece DĚTSKÝ KLUB .-)

DĚTSKÝ KLUB FUNGUJE od 5.20hod. do 6.30hod. a od 12.10hod. do 17.00hod popř. déle dle potřeby rodičů. Navazuje tedy plynule na školní družinu.

Do Klubu je potřeba řádně dítě přihlásit a platba je 300Kč/rok. (Pokud již platíte ŠD, klub se neplatí).

A co děti čeká a nemine v Dětském klubu?

Především zábava a soutěže, hraní společenských her, sportovní aktivity, výtvarné aktivity, poslech hudby, turnaje, filmotéka, povídání o zajímavých tématech, relaxační a odpočinkové činnosti, hry venku, vycházky, dopravní výchova, přírodovědné činnosti a mnoho, mnoho dalšího.

Zkrátka v klubu si to všichni užijí a bude legrace.

Bližší informace podá Marcel Kunert, vychovatel Dětského klubu