Informace k prozatímní naplněnosti příměstských táborů

Počty přihlášených žáků ke dni 24.5.2021:

1. Úsov pod bleskem fotoaparátů 3 přihlášení žáci Prozatím nesplněna podmínka min. 5 přihlášených.
2. Letní tvořeníčko 2 přihlášení žáci Prozatím nesplněna podmínka min. 5 přihlášených.
3. Vodácký 10 přihlášených žáků Kapacita naplněna !
4. Pirátská dobrodružství 18 přihlášených žáků Kapacita naplněna !
5. Sportovní dovádění 3 přihlášení žáci Prozatím nesplněna podmínka min. 5 přihlášených.
6. My jsme malí chovatelé 18 přihlášených žáků Kapacita naplněna !
7. Indiánská dobrodružství 7 přihlášených žáků Je možnost dodatečného přihlášení, tábor se uskuteční.
8. Kolo jede okolo 5 přihlášených žáků Je možnost dodatečného přihlášení, tábor se uskuteční.

Tábory č.1, 2 a 5 prozatím nesplňují minimální naplněnost 5 přihlášených, proto pokud se nepřihlásí další žáci, nebudou se moci uskutečnit.

Ostatní tábory se uskuteční s tím, že na tábory, kde není naplněna kapacita, se lze ještě přihlásit.

Rodiče přihlášených žáků budou v nejbližší době informováni e-mailem o důležitých skutečnostech k táborům.

V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat. S pozdravem Ing. David Kalousek, ředitel školy