Ohlédnutí  za předvánočním období  ve  4. třídě

Měsíc prosinec se i ve  4.třídě nesl v adventním duchu a čekáním na Vánoce.

Připravili jsme si společně adventní kalendář, zažili návštěvu Mikuláše s mikulášskou nadílkou, a  také naše obvyklé činnosti ve vyučovacích hodinách byly zpestřeny adventní  a  vánoční tématikou. V posledním týdnu jsme  se vypravili do školní kuchyňky, abychom si připravili oblíbené cookies.

Nejenže jsme si pochutnali, ale  i porovnali  cukroví  u nás a v anglicky hovořících zemích.

Pod  stromečkem se nám průběžně objevovaly dárky pro kamarády. Jejich rozbalování však muselo počkat až na vánoční besídku. O vánoční besídce jsme si znovu připomněli různé  vánoční obyčeje a vyzkoušeli  pouštění lodiček ze skořápek ořechů . Zazpívali jsme si koledy, uvařili  voňavý sváteční čaj a ochutnali to nej cukroví z domova.  Poslední  chvíle  starého kalendářního roku jsme si  v naší třídě pěkně užili.

Fotografie najdete na https://zsusov.cz/fotogalerie/predvanocni-obdobi-ve-4-tride/