Okresní kolo v přespolním běhu

Dne 30. září 2022 se uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu v Šumperku. Po vítězství v oblastním kole tam naši školu reprezentovalo družstvo mladších hochů (v kategorii IIIH – to je 6. a 7. ročník) ve složení Jakub Šuster, Lukáš Janíček, Šimon Kux a Pavel Urbášek.

Mezi sedmi zúčastněnými školami sice naši hoši obsadili předposlední šesté místo, ale to je i tak vynikající výsledek, protože naše družstvo se vybíralo pouze ze 16 hochů 6. a 7. ročníku, zatímco ve velkých městských školách mají možnost několikanásobně většího výběru. To jenom podtrhuje skutečnost, že všichni naši borci běželi naplno a v těžkém terénu za nepříznivého počasí si sáhli na dno. Blahopřejeme k jejich výkonu a i výsledku!