Okrskové kolo recitační soutěže

Ve čtvrtek 22. 2. se v Mohelnici na DDM konala okrsková recitační soutěž. Našich osm vítězů ze školního kola se také účastnilo. Konkurence byla veliká, účastí čtyř škol a to Loštice, Dubicko, Mohelnice Vodní a Mohelnice Mlýnská. I přes obrovskou konkurenci, to naši žáci zvládli velmi dobře.

V nulté kategorii se účastnili Michal Nespěšný a Rozálie Králová bohužel nezískali žádné ocenění, i když se velmi snažili.

V první kategorii bojovaly Emily Kunertová, Klaudie Trendlová a Michaela Koželová. V téhle kategorii prorazila naše žákyně a to Míša.

V druhé kategorii se účastnili žáci páté třídy a to Antonín Kočka, Sofie Pospíšilová a Kristýna Lorencová. I zde máme úspěch a to postup Kristýny.

Moc gratulujeme za postup a ostatním za účast. Naše vítězky se budou pilně připravovat na okresní kolo v Šumperku, které proběhne ve čtvrtek 14.3. Držíme palce při další recitaci.

Fotografie najdete na https://zsusov.cz/fotogalerie/okrskove-kolo-recitacni-souteze-2/