Okrskové kolo v přespolním běhu Mohelnice

Velkým úspěchem dnes skončila účast našich žáků na okrskovém kole přespolního běhu v Mohelnici, jehož se účastnil i žáci ze ZŠ Mlýnské, ZŠ Vodní, ZŠ Dubicko. Družstvo mladších žáků se umístilo na 4. místě, družstvo starších žákyň na 3. místě (Klára Tunová doběhla do cíle na 3. místě), družstvo mladších žákyň 1. místo (Alice Lorencová doběhla do cíle na 2. místě, Kateřina Sittová na místě 3. a Denisa Vaňharová na místě 4.) a družstvo starších žáků také na místě 1. (Patrick Hlaváč doběhl do cíle na 3. místě). Vítězové postupují do okresního kola v Šumperku. Všichni naši reprezentanti si zaslouží opravdu velkou pochvalu, protože ze sebe vydali maximum a v cíli padli vyčerpáním…..Děkujeme za reprezentaci školy a vítězům přejeme dobrý běh i v okresním kole!

Fotografie najdete na:

https://zsusov.cz/fotogalerie/okrskove-kolo-v-prespolnim-behu-2/