Pohádkový les

V sobotu 8.6.2024 se opět po roce konal na Křížové hoře Pohádkový les, který pořádala Rada rodičů dětem ve spolupráci s naší školou. Pro děti byla připravena stezka s pohádkovými postavami a plněním úkolů, za což pak děti obdržely diplom, pití a špekáček na opékání. V rámci doprovodného programu nechybělo vystoupení kouzelníka a iluzionisty Yorela, šaška Vikiho či skákací hrad. Střelecko-airsoftový spolek Úsov připravil střelbu ze vzduchovek na terče, SDH Úsov ukázku používané techniky a dětmi velmi oblíbenou pěnu. Nechybělo kolo štěstí, malování na obličej, tetování a pletení copánků i občerstvení, které zčásti zajišťoval Tennis Table Club Úsov. Počasí přálo a děti odcházely z pohádkového lesa plné nových zážitků. Děkujeme všem, kteří se podíleli na této akci a těšíme se opět za rok.

Fotografie najdete na https://zsusov.cz/fotogalerie/pohadkovy-les-3/