Předání dárků pro Klokánek

V čase předvánočním vytvářely děti ze školní družiny a klubů výrobky, které byly následně předány dětem v zařízení Klokánek v Dlouhé Loučce.

Při předání výrobků nás pracovnice seznámily s tímto zařízením, které má má 5 bytů a jsou zde umístěny děti, které byly odebrány rodičům, jež se nemohou o děti starat. Kapacita je celkem 20 dětí a mohou být v zařízení max. 3 měsíce, poté přecházejí do dětských domovů. Tety, které se o děti starají, jsou přítomny vždy týden v Klokánku a poté se střídají.

Děti umístěné v Klokánku mají pohnutý osud a předání dárků je velmi potěšilo. Stejně tak i děti z Klokánku pro naše děti poslaly krásné výtvarné výrobky.

Z obou stran se jednalo o příjemné setkání, a bylo domluveno, že spolupráce bude pokračovat i nadále.