Škola v přírodě, Tábor Černý Potok, 19.6. – 21.6. 2023

Ve dnech 19. –21. června 2023 se děti 1. stupně / 51 dětí/ naší ZŠ zúčastnily školy v přírodě, která se uskutečnila v Táboře Černý Potok. Tato akce byla zaměřena zejména na utužení třídních kolektivů, vedení ke spolupráci, k samostatnosti, zodpovědnosti a ohleduplnosti. V krásném slunečném počasí prožily děti společně se svými vyučujícími i s instruktory, spousty zážitků při společných hrách. Do veškerého dění   se promítalo téma 1. a 2. třídy -Mimoňova dobrodružství, 3. – 5. třídy- Za pokladem Indiana Jonese. Děti vyrážely do lesů, kde hrály hry a plnily různé úkoly, nechyběla také večer stezka odvahy. Poslední večer jsme si společně zazpívali u táboráku při kytaře.  Na škole v přírodě se dětem moc líbilo, užily si venkovní aktivity, procházky po loukách a lesích, dozvěděly se spousty zajímavých informací a v neposlední řadě si utužily kolektiv třídy. Pro prvňáčky to byl vůbec první pobyt mimo domov, ale i přesto vše výborně zvládli. Všichni si zaslouží velkou pochvalu.

Fotografie najdete na https://zsusov.cz/fotogalerie/skola-v-prirode/