Školní družina během podzimu

Na začátku školního roku jsme se po dlouhé době opět sešli. Stačili jsme prozkoumat okolí školy, lesy, navštívit zámek a těšit se z každého dne, kdy jsme spolu. Po dalším opatření vlády a měsíční přestávce se dětem opět vykouzlil úsměv na tváři, když nastoupily do školy. V menším kolektivu družiny jsme se ještě loučili rychle s podzimem a už na nás koukali čerti z nástěnky a hlídali zlobivce… Sněhu jsme se letos nedočkali a tak se poličky naplnily těmi našimi vyrobenými sněhuláky. Stihli jsme se připravit na Vánoce – upéct cukroví v nové kuchyni, vyzdobit družinu a vyrobit spoustu drobností .V posledním  týdnu jsme se pro zpestření vydali za našimi hasiči a prozkoumali novou zbrojnici včetně výbavy. I naše děti se staly dobrými anděly a poslaly dětem a seniorům vyrobené nástěnné obrázky pro radost.

Fotografie najdete na https://sdusov.rajce.idnes.cz/Podzim_2020/