Výsledky dětské výtvarné soutěže

Dne 22.11.2022 proběhlo v ZŠ vyhlášení výsledků dětské výtvarné soutěže 1. stupně. Soutěž se konala u příležitosti letošního 90. výročí otevření Měšťanské školy v Úsově a 150. výročí založení hasičů v Úsově. Do soutěže se mohli zapojit žáci 1. stupně ZŠ v Úsově. Výtvarná soutěž se setkala s velkým zájmem, kdy se sešlo 38 výtvarných prací, které posoudila odborná porota z řad pedagogů.

Vítězi jednotlivých tříd se stali:

1. třída:

1. Samuel Plhák

2. Sabina Trendlová

3. Nela Mejvaldová

2. třída:   

1. Klaudie Trendlová

2. Emily Kunertová

3. Lucas Kondler

3. třída: 

1. Elena Koudelková

2. Anna Šindelářová

3. Šimon Hašek

4. třída

1. Sofie Pospíšilová

2. Dominika Hašková

3. Bohuslav Dragoun

Všem vítězům srdečně gratulujeme a současně děkujeme všem žákům za zapojení do výtvarné soutěže.

Fotografie najdete na https://zsusov.cz/fotogalerie/vytvarna-soutez/