Záložka do knihy spojuje školy

V letošním školním roce se naše škola již podruhé zapojila společně s partnerskou školou z Lazan do česko-slovenského projektu „Záložka do knihy spojuje školy“.  Mottem 12. ročníku bylo téma „Okouzlující svět knižních příběhů, pohádek a básní“. Děti v obou školách vyrobily navzájem pro své kamarády z partnerských škol záložky, na kterých ztvárnily knižní hrdiny nebo jiné obrázky odrážející to, co děti rády čtou, ať už ve škole v rámci různorodých čtenářských aktivit, čtenářských klubů nebo ve svém volném čase. V obou školách udělaly předané záložky velikou radost a věříme, že jim budou milými tichými společníky, když usednou s knihou v ruce, a to nejen v dlouhých zimních večerech…

Fotografie najdete na https://zsusov.cz/fotogalerie/zalozka-do-knihy-spojuje-skoly/